Laster

2020-11-09T22:37:46+01:00

19 noviembre, 19h | 3,17 diciembre 19h. | Humor
Las Fellini
"Las Fellini de toda la vida, en su versión pandemia"

2020-09-07T06:06:51+01:00

abenduak 5, 20:00etan | abenduak 6, 19:00etan | Antzerkia
Cambaleo Teatro
"Cadena de montaje"

2020-11-19T12:10:55+01:00

Otsailaren 12a, ostirala. 20:00 ANTZERKIA
Bea Insa
Hipólito

2020ko Programazioa

2020-09-29T11:25:03+01:00

Urriak 21 19:30) 124; urriak 22. 18:30 eta 21:00 | BAD
OLIGOR Y MICROSCOPIA
"La melancolía del turista"

2020-11-12T13:36:54+01:00

azaroak 26, 19:00etan | Azaroak 27, 19:00etan Dantza
TTLF-KYRA JEAN GREEN | Montreal
"The man who traveled nowhere in time"

2020-11-16T12:05:00+01:00

azaroak 28, 19:00etan | azaroak 29, 19:00etan | Antzerkia
LOS PROMETIDOS
"Solo creo en el fuego"

2020-11-05T13:29:02+01:00

azaroak 8, 20:00etan | azaroak 9, 19:00etan | Dantza
LED SILHOUETTE
"Creepy Crawly"

2020-10-22T12:36:34+01:00

urriak 31, 20:00etan | azaroak 1 19:00etan | Antzerkia
INSULARIA Teatro
"Federico y Salvador"

2020-10-07T12:21:56+01:00

urriak 10, 20:00etan | urriak 11, 19:00etan | Dantza
Sergi Faüstino
"Faüstino VI o 126 caballos"

2020-11-09T12:34:27+01:00

azaroak 14, 19:00etan | azaroak 15, 19:00etan | Dantza
COMPAGNIE ADÉQUATE
"Chronique Diplomatique"

2020-09-07T06:12:04+01:00

irailak 19, 20:00etan | irailak 20, 19:00etan | Antzerkia
Teatro de La Catrina
"Homenaje a una desconocida"

2020-06-23T22:11:03+01:00

uztailak 23,24,25, 20:00etan | ANTZERKI
Bea Insa
"Contado por ellas"

2020-06-23T22:02:09+01:00

uztailak 2, 20:00etan | Dantza
DANIEL HERNÁNDEZ
"Ensayo en bruto o práctica compartida"

2020-06-23T22:07:04+01:00

uztailak 16 20:00etan | Euskaraz
Atx Teatroa
"Tomiris"

2020-06-23T22:04:58+01:00

uztailak 15, 20:00etan | Antzerkia
Pako Revueltas
"La metáfora del León desdentado"

2020-06-29T20:21:49+01:00

maiatzak 29, 20:00etan | Dantza
Compañía InPut
"Imperfecta"

2020-03-21T21:20:14+01:00

maiatzak 23, 20.00etan | maiatzak 24,19:00etan | Umore Antzerkia
Cristina Medina
"Lunatika"

2020-06-29T20:23:43+01:00

maiatzak 9, 20:00etan | maiatzak 10, 19:00etan | Dantza
Trip The Light Fantastic
"The man who traveled nowhere in time"

2020-06-30T18:44:57+01:00

uztailak 1, 20etan | Performance
Celeste González
"Ningún hombre me llevará a la cumbre”

2020-01-04T17:55:32+01:00

Urtarrilak 10, 20:00etan | Zirco - Antzerki
Shakti Olaizola
"Irakurriz"

2020-08-06T17:52:56+01:00

urtarrilak 25, 20:00etan | urtarrilak 26, 19:00etan - Antzerkia
PÉREZ&DISLA
"Cariño"

2020-08-06T17:54:28+01:00

Otsailak 29, 20:00etan | martxoak 1, 19:00etan. | Antzerkia
Cinema Sticado
"STRPTS / Fin de temporada"

2020-08-06T17:59:49+01:00

Otsailak 15, 20:00etan | Otsailak 16, 19:00etan | Flamenko
Leonor Leal
"El lenguaje de las líneas”